پاسخ به تلگرام تبریک فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت عملیات پیروزمند والفجر 10

تاریخ: 1366/12/27

پاسخ به تلگرام تبریک فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت عملیات پیروزمند والفجر0 1

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای محسن رضایی فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
از عنایات خداوند بزرگ و توجه رسول معظم او به این ملت مقاوم و ایثارگر و رزمندگان سلحشور اسلام در پیروزی بزرگ و برق آسای (والفجر 10) سپاسگزارم. به یقین این هدیه الهی از ختم این سال پرحادثه، تحقق وعده (ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم) . از ثمره مقاومت بی نظیر این ملت بزرگ در برابر حملات بزدلانه عفلقیان در بمباران شهرهاست.
اخبار پیروزی ها و حماسه های دلاوران اسلام نه تنها دل ملت ما که قلب همه مستضعفان و محرومان را شادمان نمود و صدام و عفلقیان و حامیان و اربابان او خصوصاً آمریکا و اسرائیل را عزادار کرد. سلام خالصانه مرا به همه فرماندهان عزیز و شجاع و رزمندگان ظفرمند پیروز سپاه و بسیج و ارتش و هوانیروز و نیروی هوایی و جهادگران دلاور و گمنام و امدادگران و کلیه نیروهای مردمی و کرد ابلاغ کنید. و سلام و تشکر ملت ایران را به مردم شهرهای آزاد شده عراقی که بدون این که حتی یک گلوله هم به طرف آنان و شهرهای آنان شلیک شود، با آغوش باز و فریاد الله اکبر از رزمندگان ما استقبال نمودند، برسانید و به آنها بگویید که می بینید صدام چگونه دیوانه وار شما و شهرهایتان را بمباران خوشه ای و شیمیایی می کند. و خواهیم دید که جهانخواران چگونه در تبلیغات مسموم خود از کنار این پیروزی های بزرگ و جنایات صدامیان خواهند گذشت.
این جانب با تشکر مجدد از ملت مقاوم ایران و رزمندگان عزیز از جوانان غیرتمند کشور سرافراز اسلامی ایران می خواهم که به جبهه ها عزیمت کنند و با تداوم عملیات خود مجال تجدید سازمان و تنفس عفلقیان شکست خورده و مستاصل را بگیرند. دست قدرت و نصرت بی انتهای خداوند یار و ناصرتان باد.
روح الله الموسوی الخمینی