انتصاب مجدد آقای محمد فروزنده به ریاست بنیاد مستضعفان

تاریخ: 1384/09/12

انتصاب مجدد آقای محمد فروزنده به ریاست بنیاد مستضعفان

در پی تجمیع نهادها و سازمانهای فعال در امور ایثارگران و انفکاک بخش رسیدگی به جانبازان از بنیاد مستضعفان و تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران و اصلاح اساسنامه‌ی بنیاد که منجر به تغییر مهمی در اهداف آن شده است، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای طی ابلاغی آقای محمد فروزنده را برای یک دوره پنج ساله دیگر در ریاست بنیاد مستضعفان منصوب کردند.
متن حکم مقام معظم رهبری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای محمد فروزنده دام توفیقه
اکنون که بحمدالله تلاشهای مجدانه جنابعالی و اعضای محترم هیات امنا به توفیقات، تجارب و دستاوردهای با ارزشی نائل گشته است پیرو ابلاغیه مورخ 3/5/1383 مبنی بر ضرورت ادامه فعالیتهای شما در سمت ریاست بنیاد مستضعفان، مسئولیت جنابعالی را برای مدت پنج سال از تاریخ 31/4/1383 تمدید می‌کنم.
امیدوارم با توجه به اصلاح اساسنامه آن بنیاد و پس از اقدام اساسی و مهم تجمیع نهادهای متولی امور ایثارگران و تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران، در چارچوب ماموریت راهبردی بنیاد، مبنی بر "کمک به ارتقاء سطح زندگی مادی، معنوی و فرهنگی مستضعفان و محرومین جامعه همراه با اداره بهینه دارائیهای تحت پوشش و با حضور موثر در صحنه‌های اقتصادی در چارچوب سیاستهای کلی نظام" از همه توان و ایمان خود بهره گیرید.
امید است در راستای خدمت بایسته و شایسته به محرومان و مستضعفان و تحقق اهداف عالیه بنیاد، اهتمام جدی در تجدید سازمان و به کارگیری بیش از پیش نیروهای لایق و امین داشته باشید.
توفیقات شما را از خداوند متعال خواستارم.
سیدعلی خامنه ای