فهرست کتاب


مراسم عروسی

علی اکبر بابازاده‏

راه علاج

همان طوری که قبلاً نیز در این فصل اشاره نمودیم، تمام بیماران به ناتوانی جنسی را یکسان معالجه نمی کنند، بلکه عوامل بیماری هر چه باشد، باید شناخته گردد، و سپس به تناسب عامل و انگیزه ناتوانی، درمان متناسب تجویز شود.
اگر عامل بیماری جلق و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هرزگی و فساد اخلاقی باشد، هر چه زودتر با اندیشه لازم در عواقب آنها، باید آنها را رها کرد، و خود را باز یافت... .
و چنانچه قیافه و برخورد و اخلاق همسر دخیل باشد، شوهر موظف است، به طور دوستانه آنها را به وی گوشزد نموده، و همسر نیز با واکنش محبت آمیز و آراستگی کامل... از بی مهری و بیماری و از اختلاف و جدائی و گسستن پیوند خانواده جلوگیری کند... و در صورتی که ضعف و ناتوانی و سوء تغذیه عامل ناتوانی جنسی باشد، چنانچه در، راه درمان اختلالات نعوظ بیان گردید، از طریق خوردن غذاها و میوه های هورمون دار مردانه، می توان مشکل اساسی را از میان برداشت... و برای معالجه بیماری سرعت انزال، علاوه بر استفاده از این غذاها، به کارگیری کاپوت در حال آمیزش، شنا کردن در دریا، و آب تنی با آب سرد، و دراز کشیدن روی ماسه های داغ در ساحل دریاها در فصل گرما، و هر گونه تفریح و ورزش در آرامش اعصاب و روان و جلوگیری از سرعت انزال مؤثر است.

مشکلاتی در بیضتین

بیضه های مرد، عامل اصلی جنسی به حساب می آید، و آلت مردانگی بدون آنها کار ساز نیست، و نمی تواند کاری از پیش برده، و طرف مقابل را راضی کند! زیرا: تراوش ها و ترشحات و تولید منی به عهده بیضتین است، و تا آنجا از حالت طبیعی برخوردار نباشند، مشکلات جنسی قابل علاج نیست!
بیضه ها نخست در دو طرف ستون فقرات ظاهر می شوند، و سپس رفته رفته از راه دستگاه مثانه به کیسه زیر آلت می افتند، و به تدریج شروع به فعالیت نموده و رشد می نمایند و به تولید منی می پردازند.
در این میان گاهی اتفاق می افتد که یکی از بیضه ها در دستگاه مثانه و یا در خلاً شکم گیر کرده و در همانجا بماند! و صاحبش را به ناتوانی جنسی گرفتار ساخته، و او را از بیضه دوم محروم نماید!
و لذا در جامعه ما برخی از مردم فاقد بیضه دوم بوده و به صورت تک بیضه با مشکلات جنسی مواجه هستند زیرا: چون کار اصلی بیضه ها تولید منی و ایجاد ترشحات لازم است، اینگونه افراد از جهت تأمین آن در تنگنا قرار گرفته، و به ناتوانی جنسی مبتلا می شوند، و قهراً در آمیزش جنسی نیز بدون مشکل نخواهند بود.
این گونه اشخاص، یک نوع بیماران جنسی به حساب می آیند که در بیضتین خویش مشکلی دارند، و باید تلاش کنند از غذاهای مقوی و هورمون دار استفاده نموده، و در تولید منی و تأمین نیاز جنسی با کمبود شدید مواجه نگردند.
از سوی دیگر باید بدانند که محرومیت از یک بیضه کار آنها را مشکلتر ساخته، و لذا در آمیزش جنسی و مصرف منی به طور محدود حرکت نموده و در هنگام ضرورت وارد عمل شوند... .

کوچکی بیضه ها نشانه چیست؟

ممکن است معدود کسانی به طور طبیعی و مادرزاد دارای بیضه های کوچک بوده و غیر طبیعی باشند، ولی علت اصلی در اینگونه افراد گرفتاری به فساد اخلاقی و انحراف جنسی، و سر در آوردن از فحشاء و جلق می باشد.
اشخاصی که در دوران جوانی و نوجوانی به این بیماری خانمان سوز مبتلا بوده، و نیروهای جنسی خود را ضایع ساخته، و از ذخیره کردن آن غفلت داشته و دارند، بدون تردید نه تنها از داشتن بیضه های متعادل و فعال محرومند، و در هنگام ازدواج و اتاق زفاف دچار اضطراب و در نتیجه شرمندگی خواهند بود، بلکه بدانند که ضررهای غیر قابل جبران مغزی و روانی نیز متوجه آنان می باشد زیرا: مغز و اعصاب بدن، نیروی خود را از طریق تولید منی نیز کسب می کنند، در این صورت بخشی از منی جذب خون انسان می گردد، و در ساختن سلولهای مغزی و استخوانی و سایر لوازم بدن نقش به سزایی پیدا می کنند، بنابراین این گونه بیماران پست و منحرف، روزگار سیاهی در پیش دارند، و هوش و استعداد ذاتی خویش را از دست می دهند، و خللی در بینائی چشم و شنوائی گوش و مهره های کمر احساس می کنند، بدون تردید ضعف و ناتوانی عمومی نیز هستی و شخصیت بی ارزش آنان را تهدید خواهد کردد
ما به اینگونه مبتلایان هشدار می دهیم که برای حفظ سلامتی و آبروی خود، دست از این عادت اهریمنی بردارند، و چنانچه ازدواج نکرده اند، هر چه سریعتر همسر مناسبی انتخاب کنند، زیرا از این راه می توان تا حدود زیادی به ستیز آن عامل خطرناک برخاست، و سپس تذکر می دهیم که برای جبران آن ضعف ها و تدارک نیروی جنسی و ذخایر ضروری بدن، از شهوترانی و آمیزش زیاد خودداری کنند، و از طریق تغذیه لازم و استفاده از: عسل - پسته - کباب بره - سبزیجات - پیازچه و فلفل - میگو و ماهی - نارگیل و شیر آن، موز و شیر موز - و کلیه غذاها و میوه های هورمون دار نیروی ضایع شده را تا حدودی جبران کنند. و در هر حال گردش و تفریح و تنفس از هوای آزاد و سالم را فراموش ننموده، و در هر صبحگاه به ورزش و نرمش بپردازند... .