فهرست کتاب


مراسم عروسی

علی اکبر بابازاده‏

تهاجم بی عفتی در دنیای کنونی:

اگر با دید واقعی مشکلات جنسی جوانان را درک نموده، و تهاجم فرهنگی غرب و ایادی خود باخته آنان را در داخل سرزمین مقدس خود بنگریم، و از دنیای برهنگان و فیلم های فسادانگیز، و ویدئوهای گسترده و ماهواره شهوت انگیز دشمن، و مجالس شهوت زا، و ابزارهای خطرناک مرموز که به طور نامرئی به کشور ما وارد می کنند آگاه گردیم، بدون تردید با سوز و مسئولیت بیشتری به پا می خیزیم.
در دنیای کنونی برای به زنجیر کشیدن جوانان، و تهی نمودن آنان از تفکرات سیاسی و اندیشه های مذهبی، و تبدیل اجتماع سالم به یک جامعه منحرف به سیستم غربی، با تمام تجهیزات لازم و متناسب اشخاص، وارد میدان گردیده، و هر کسی را از راهی به فساد می کشانند
برنامه های ماهواره ای، صدا و سیمای کشورهای همجوار، مجلات و کاست های سوغاتی، فیلم های قاچاق در بازار آزاد... حتی صادرات لوازم مختلف دشمنان بشریت، که عکس های لخت زنان در آنها تعبیه گردیده، و آرم های همجنس بازان اروپائی بر روی آنها نقش بسته، از این اهداف شیطانی حکایت می نماید
بداندیشانی که، علاوه بر هزاران فساد اجتماعی و ناموسی و اخلاقی، مراکز پلیسی و مطب پزشکان و کارگاهها و آموزشگاههای آنان عملاً به یک مرکز فحشا و بی عفتی تبدیل گردیده، و افراد مراجعه کننده تأمین جانی و ناموسی ندارند (1)
در این کشورهای مهاجم، کار بی عفتی آن چنان سیر صعودی را می پیماید، و به طوری گسترده گردیده است، که حتی به اصطلاح مراکز عبادتشان کلیساها محل انحراف اخلاقی است و از هر پنج نفر دختری که به آنجا می روند یک نفرشان حامله بر می گردد... .(2)

بی عفتی در لباس تجارت:

در اینجا توجه شما را به یک قضیه تلخ تاریخی که دشمنان بشریت از همین شیوه تهاجم فرهنگی سوء استفاده کرده اند معطوف می دارم:
هنگامی که حضرت موسی علیه السلام با الهام از آئین آسمانی خود پیش می رفت، و فرعون و فرعونیان را به وحشت می افکند، نیروی دشمن برای جلوگیری از نفوذ آن حضرت به پیش بلعم باعورا آمده و از وی خواستند: موسی و سپاهش را نفرین نماید!
بلعم که مجهز به اسم اعظم الهی و مستجاب الدعوه بود، نخست از قبول این در خواست امتناع کرده و گفت: من چگونه پیامبر خدا و سپاه بر حق وی را نفرین نمایم در حالی که ملائکه با وی همراهی می کنند؟ ولی دشمن دست از سماجت بر نداشت، و سپس از طریق همسر بلعم، او را اغفال نموده، و به مقابله با موسی وا داشتند
سر انجام بلعم در بالای کوهی که مشرف بر سپاه حضرت موسی (علیه السلام) بود قرار گرفت، و هر چه خواست موسی را نفرین کند زبان به دعا گشود! و خداوند اسم اعظم را از او برگرفت، و مقهور خود ساخت، ناگاه زبانش از دهانش بیرون گردید و کاری از پیش نبرد ولی به فرعونیان سفارش کرد: شما زنان و دختران خویش را هر چه می توانید آرایش دهید، و به عنوان خرید و فروش با اجناس مورد نیاز، آنان را به میان سپاه موسی بفرستید، و از راه زنا و فساد اخلاقی آنان را به تباهی بکشانید
دشمن این سفارش را پذیرفته و عمل کرد و با قهر الهی بیش از بیست هزار نفر از سپاه موسی علیه السلام در اثر گرفتاری به بیماری طاعون که از زنا دامنگیر آنان شده بود هلاک گردیده، و اثرات تهاجم فرهنگی و شیوه سوء استفاده دشمنان را روشن ساخت... .(3)
خوانندگان عزیز ملاحظه می کنند که دشمن از چه راهی حتی بلعم باعورا را که نخست از یاران و مبلغین حضرت موسی (علیه السلام) بود فریب داده، و او را که مستجاب الدعوه و در مسیر حق بوده است منحرف ساخته، و به جنگ خدا و پیامبرش وا داشته، و از طریق وی چه سان زنان و دختران زیبا رخ را به نام تجارت به جنگ فرهنگی گسیل نموده، و بیش از بیست هزار نفر نیروی زرهی و ملازمان پیامبر معصوم را به تباهی کشانده است، شما تصور فرمائید که همین تهاجم فرهنگی، بر ملت های عادی اگر تفکر و دور اندیشی نداشته باشد چه می کند؟

ازدواج پناهگاه جنسی:

چنانچه اشاره شد در طول تاریخ پیوسته دشمنان اسلام دست به فساد اخلاقی و خلاف عفت زده، و از جمله سر دسته منافقان عبدالله ابی که شش نفر کنیز داشت آنان را به خود فروشی و فحشا وادار می ساخت و از این طریق به اسلام و اجتماع مسلمین لطمه می زد، که خداوند در سوره نور آیه سی و سه به آنان اشاره نموده است(4).
و در زمان حاضر نیز کار بی عفتی در جهان غوغا می کند، تا جایی که علاوه بر انحراف های اخلاقی و معاشقه ای که از راه دوستی و رضایت صورت می گیرد، تجاوز به عنف و همجنس بازی و لکه دار ساختن حریم زنان شوهر دار و خدشه دار نمودن قداست محارم هر روز در اخبار حوادث به چشم می خورد! و مجالس عمومی و پارتی ها به مراکز فساد مبدل می گردد، و در برابر چشمان تماشاگر مردم، دختری توسط سی نفر بدمستان آمریکائی در کالیفرنیا مورد تجاوز قرار گرفته، و ازاله بکارت می شود (5)
خلاصه برای جلوگیری از این مفاسد، تنها عامل باز دارنده ازدواج است، که رسول خدا و ائمه اطهار صلوات الله علیهم، به آن دستور داده اند که اینک توجه شما را به چند حدیث در این باره جلب می کنم:
1 - عن ابی عبدالله (علیه السلام) قال:
رأی رسول الله امرأه فاعجبته فدخل علی ام سلمه و کان یومها، فاصاب منها و خرج الی الناس و رأسه یقطر فقال: ایها الناس! انما النظر من الشیطان فمن وجد من ذلک شیئاً فلیات اهله(6)
: از امام صادق علیه السلام نقل شده که:
روزی چشمان رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) بر زنی افتاد، و از زیبائی وی به شگفت آمد، همان لحظه به سراغ همسرش ام سلمه آمده و آرامش خویش را باز یافت، و سپس با غسل جنابت به مسجد آمده و خطاب به مردم فرمود: دیدار نامحرم از کارهای شیطان است، هر کس نگاهش به نامحرم افتاد و از آن متأثر شد به سراغ همسرش برود.
قابل توجه است که در این حدیث همسر پناهگاه آرامش قلبی و جنسی در برابر نا محرمان به شمار آمده، و حتی پیامبر خدا و سایر حضرات معصومین علیهم السلام نیز از آن بی نیاز نیستند هر چند ارتکاب گناه از آنان متصور نیست، و آنچه در این حدیث آمده است دیدن است نه نگاه کردن.
2 - عن امیرالمؤمنین علیه السلام قال:
اذا نظر احدکم الی امرأه تعجبه فلیلامس اهله...(7).
: هرگاه بر نامحرمی نگاه کرده و از آن تحریک شدید به سراغ خانواده خویش روید... .
در این فراز نیز همسر راه نجات از آلودگی به گناه و انحراف جنسی معرفی شده است.
3 - عن رسول الله صلی الله علیه و آله قال:
یا معشر الشباب! من استطاع منکم الباءه فلیتزوج، فانه اغض للبصر و احصن للفرج... .(8)
: پیامبر خدا می فرماید: ای جوانان! هر کس از شما زمینه ازدواج دارد تشکیل خانواده دهد، زیرا: این کار چشمان او را از گناه و نامحرم می بندد، و وی را از بی بند و باری به طور شایسته حفظ می کند... .
این حدیث نیز همانند حدیث های دیگر می رساند که ازدواج انسان را در برابر فساد اخلاقی بیمه می کند.