فهرست کتاب


مراسم عروسی

علی اکبر بابازاده‏

فصل 1: اهمیت ازدواج

یکی از نعمت های بزرگ الهی که مایه حیات و بقاء انسان ها، و یکی از عوامل تحرک اجتماعی، و موجب صفای خانواده ها به شمار می آید غریزه جنسی است، که در نهاد هر انسان سالم به ودیعت گذارده شده و بدون آن لذت زندگی مفهومی نخواهد داشت! زیرا: این موهبت پر ارزش، سرآغاز نسل های بشری، و موجب پیوند نا گسستنی همسران، و بهشتی بودن خانواده ها است.
همان طوری که خوردن و خوابیدن و تنفس و سایر نیازهای ضروری انسان یک ضرورت طبیعی است، مسأله: تأمین نیاز جنسی نیز یک خواسته مشروع و معقول فرد فرد افراد است، که به هنگام فرا رسیدن آن باید با شیوه صحیح به تأمینش پرداخت.
تمام جوانان اعم از دختران و پسران نیازمند ازدواج می باشند، و اگر این پیوند مقدس فراهم نگردد، با عوارض نا مطلوبی رو برو خواهند شد! زیرا: در هنگام بحران جنسی چنانچه راه مشروع میسر نشود، یا به سراغ داروهای مخدر و خطرناک خواهند رفت، و یا دست به جنایت های ناموسی و خلاف عفت خواهند زد، و چنانچه از دیانت و تقوای لازم برخوردار باشند، حداقل گرفتار اضطراب و ناراحتی و خستگی و کوفتگی گردیده، و زندگی نیمه مرگ خویش را بدون نشاط از دست خواهند داد

تهاجم بی عفتی در دنیای کنونی:

اگر با دید واقعی مشکلات جنسی جوانان را درک نموده، و تهاجم فرهنگی غرب و ایادی خود باخته آنان را در داخل سرزمین مقدس خود بنگریم، و از دنیای برهنگان و فیلم های فسادانگیز، و ویدئوهای گسترده و ماهواره شهوت انگیز دشمن، و مجالس شهوت زا، و ابزارهای خطرناک مرموز که به طور نامرئی به کشور ما وارد می کنند آگاه گردیم، بدون تردید با سوز و مسئولیت بیشتری به پا می خیزیم.
در دنیای کنونی برای به زنجیر کشیدن جوانان، و تهی نمودن آنان از تفکرات سیاسی و اندیشه های مذهبی، و تبدیل اجتماع سالم به یک جامعه منحرف به سیستم غربی، با تمام تجهیزات لازم و متناسب اشخاص، وارد میدان گردیده، و هر کسی را از راهی به فساد می کشانند
برنامه های ماهواره ای، صدا و سیمای کشورهای همجوار، مجلات و کاست های سوغاتی، فیلم های قاچاق در بازار آزاد... حتی صادرات لوازم مختلف دشمنان بشریت، که عکس های لخت زنان در آنها تعبیه گردیده، و آرم های همجنس بازان اروپائی بر روی آنها نقش بسته، از این اهداف شیطانی حکایت می نماید
بداندیشانی که، علاوه بر هزاران فساد اجتماعی و ناموسی و اخلاقی، مراکز پلیسی و مطب پزشکان و کارگاهها و آموزشگاههای آنان عملاً به یک مرکز فحشا و بی عفتی تبدیل گردیده، و افراد مراجعه کننده تأمین جانی و ناموسی ندارند (1)
در این کشورهای مهاجم، کار بی عفتی آن چنان سیر صعودی را می پیماید، و به طوری گسترده گردیده است، که حتی به اصطلاح مراکز عبادتشان کلیساها محل انحراف اخلاقی است و از هر پنج نفر دختری که به آنجا می روند یک نفرشان حامله بر می گردد... .(2)

بی عفتی در لباس تجارت:

در اینجا توجه شما را به یک قضیه تلخ تاریخی که دشمنان بشریت از همین شیوه تهاجم فرهنگی سوء استفاده کرده اند معطوف می دارم:
هنگامی که حضرت موسی علیه السلام با الهام از آئین آسمانی خود پیش می رفت، و فرعون و فرعونیان را به وحشت می افکند، نیروی دشمن برای جلوگیری از نفوذ آن حضرت به پیش بلعم باعورا آمده و از وی خواستند: موسی و سپاهش را نفرین نماید!
بلعم که مجهز به اسم اعظم الهی و مستجاب الدعوه بود، نخست از قبول این در خواست امتناع کرده و گفت: من چگونه پیامبر خدا و سپاه بر حق وی را نفرین نمایم در حالی که ملائکه با وی همراهی می کنند؟ ولی دشمن دست از سماجت بر نداشت، و سپس از طریق همسر بلعم، او را اغفال نموده، و به مقابله با موسی وا داشتند
سر انجام بلعم در بالای کوهی که مشرف بر سپاه حضرت موسی (علیه السلام) بود قرار گرفت، و هر چه خواست موسی را نفرین کند زبان به دعا گشود! و خداوند اسم اعظم را از او برگرفت، و مقهور خود ساخت، ناگاه زبانش از دهانش بیرون گردید و کاری از پیش نبرد ولی به فرعونیان سفارش کرد: شما زنان و دختران خویش را هر چه می توانید آرایش دهید، و به عنوان خرید و فروش با اجناس مورد نیاز، آنان را به میان سپاه موسی بفرستید، و از راه زنا و فساد اخلاقی آنان را به تباهی بکشانید
دشمن این سفارش را پذیرفته و عمل کرد و با قهر الهی بیش از بیست هزار نفر از سپاه موسی علیه السلام در اثر گرفتاری به بیماری طاعون که از زنا دامنگیر آنان شده بود هلاک گردیده، و اثرات تهاجم فرهنگی و شیوه سوء استفاده دشمنان را روشن ساخت... .(3)
خوانندگان عزیز ملاحظه می کنند که دشمن از چه راهی حتی بلعم باعورا را که نخست از یاران و مبلغین حضرت موسی (علیه السلام) بود فریب داده، و او را که مستجاب الدعوه و در مسیر حق بوده است منحرف ساخته، و به جنگ خدا و پیامبرش وا داشته، و از طریق وی چه سان زنان و دختران زیبا رخ را به نام تجارت به جنگ فرهنگی گسیل نموده، و بیش از بیست هزار نفر نیروی زرهی و ملازمان پیامبر معصوم را به تباهی کشانده است، شما تصور فرمائید که همین تهاجم فرهنگی، بر ملت های عادی اگر تفکر و دور اندیشی نداشته باشد چه می کند؟