فهرست کتاب


پرچم هدایت «سیمای شکوهمند حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف»

محمد رضا اکبری‏

سخن ناشر

باسمه تعالی
ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار در کشور جمهوری اسلامی ایران که منصوب به حضرت صاحب الزمان حجةبن الحسن العسکری-عجل اللّه تعالی فرجه الشریف-می باشد،از امور لازم و ضروری است.
جوانان عزیز که مشتاق سیراب شدن از چشمه زلال معارف اسلامی می باشند را باید با برنامه ریزی و دقت به سوی اسلام ناب محمدی-صلی اللّه علیه و آله-که در فقه جعفری تبیین گردیده، راهنمایی نمود تا آن عزیزان که جوهر وجودشان به برکت جلسات و شرکت در نشست هاو مجالس مذهبی شکل گرفته است را چون فولادی مقاوم در برابر دشمنان اسلام ساخته و پرداخته شوند. امید است با نشر این اثر که با زحمت برادر ارجمند حجةالاسلام و المسلمین آقای محمد رضا اکبری تألیف گردیده، انجام وظیفه ای کرده باشیم.
انتشارات مسجد مقدس جمکران

حضرت امام خمینی قدس سره

من نمی توانم اسم رهبر روی ایشان بگذارم، بزرگ تر از این است... نمی توانم بگویم که شخص اول است برای این که دومی در کار نیست، ایشان را نمی توانیم مابا هیچ تعبیری تعبیر کنیم، الا همین که مهدی موعود است. آنی است که خدا ذخیره کرده است برای بشر و ما باید خودمان را مهیا کنیم از برای این که اگر چنانچه موفق شدیم ان شاءاللّه به زیارت ایشان، طوری باشد که روسفید باشیم پیش ایشان.

مقام معظم رهبری

... شما می بینید که این حقیقت وجود حضرت مهدی علیه السلاممخصوص شیعه نیست؛ همه ادیان و مذاهب عقیده دارندکه یک منجی و یک دست مقتدر الهی در مقطعی از تاریخ خواهد آمد و در نجات بشر از ظلم و جور، معجزه گری خواهد کرد. فرقی که ما شیعه ها با دیگران و بقیه فرق اسلامی و غیر اسلامی داریم، این است که مااین شخص عظیم و عزیز را می شناسیم، اسمش را می دانیم، تاریخ ولادتش را می دانیم، پدران و مادر عزیزش را می شناسیم و قضایایش را می دانیم، ولی دیگران اینها را نمی دانند.
بیانات مقام معظم رهبری در روز میلاد پر برکت حضرت ولی عصر علیه السلام،17/10/1374